Olga Łączkowska – Majda

adwokat

Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w tym prowadzeniu procesów gospodarczych. Z zakresu prawa handlowego zajmuję się między innymi zakładaniem, likwidacją, przekształceniami oraz łączeniem spółek prawa handlowego.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się +48 601 246 252

O mnie

Witam Cię na łamach mojego bloga! Nazywam się Olga Łączkowska-Majda i jestem adwokatem.

Kończąc studia prawnicze i rozpoczynając aplikację adwokacką, byłam przekonana, że moja przygoda z prawem będzie związana przede wszystkim z obsługą klientów w postępowaniu karnym.

Płomienne mowy końcowe, walka o uniewinnienie lub uzyskanie sprawiedliwej kary przed sądem miały wyznaczać moją ścieżkę zawodową.

Stało się jednak inaczej

To prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych pochłonęło mnie do reszty. Rozwiązywanie problemów wspólników spółek osobowych jak i spółek z o.o. spowodowało, że pojawił się ten błysk w oku po pomyślnie zakończonej sprawie.

Od kilku lat doradzam przedsiębiorcom w jakiej formie prowadzić biznes, by uzyskać maksimum korzyści. Zakładam i zmieniam działalności w spółki oraz przekształcam jedne spółki w inne, a jeśli trzeba, pomagam Klientom szybko zakończyć działalność.

Rozwiązuję dla Klientów spory pomiędzy wspólnikami, a jeśli nie ma innego sposobu, prowadzę procesy gospodarcze.

Pomagam Klientom redagować umowy spółek i porozumienia między wspólnikami, tak, aby w razie rozejścia się dróg wspólników, do sporu i procesu nie doszło.

Jeśli:

  • chcesz prowadzić biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
  • jesteś wspólnikiem w spółce, ale boisz się, że umowa spółki nie zabezpiecza twoich interesów,
  • prowadzisz spółkę, ale nie jesteś zadowolony z jej funkcjonowania,
  • nie dogadujesz się ze wspólnikami i chcesz rozwiązać problem

Zapraszam do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Olga Łączkowska-Majda
adwokat

***